» » » Xbox Bahar ve Deals with Gold indirimleri başladı
12:02 Salı 0 1 105
11-04-2017, 12:02
Xbox Live 1 105 0

Xbox Bahar ve Deals with Gold indirimleri başladı

Xbox kullanıcıları artık 350'den fazla oyun, Xbox aksesuarı, uygulama, müzik, film ve tv şovlarında Xbox Bahar İndiriminden yararlanabilecek.
Bahar İndirimleri; Xbox 360, Xbox One ve Windows 10'da geçerli olacak. Xbox oyunlarında %67'te varan indirimler, Xbox Live Gold üyeliği ise ₺1'dan satın alınabiliyor. Battlefield 1, Call of Duty: Infinite Warfare, Titanfall 2, FIFA 17, Overwatch, For Honor ve daha fazla oyun için indirimler geçerli. İndirimler 17 Nisan 2017'de son buluyor olacak.

Xbox One:Xbox 360 İndirimleri:

Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Güvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y