» » Xbox One'daki Microsoft Mağazası artık fiyat, yıldız ve diğer filtrelerle güncellendi
13:59 Pazar 0 1 420
24-12-2017, 13:59
Xbox 1 420 0

Xbox One'daki Microsoft Mağazası artık fiyat, yıldız ve diğer filtrelerle güncellendi

Oyuncular artık Xbox One konsollarındaki Microsoft Mağazasından fiyat, yıldız, oyuncu sayısı ve yaş filtresi gibi seçeneklerle güncellendi.
Kasım ayından itibaren Xbox Insider kullanıcıların test ettikleri yeni Mağazadaki filtreleme seçenekleri artık tüm kullanıcılar için kullanılabilir durumda. Şimdi Mağaza içerisinden oyun veya uygulama ararken sonuçları fiyata, yıldıza, özelliklere ve diğer seçeneklere göre sıralayabilirsiniz.Eğer ₺100 altında, 18 yaş ve üzeri için uygun ve kullanıcılar tarafından üç yıldız verilmiş bir oyun veya uygulamayı aramak istiyorsanız bu yeni filtreleri kullanarak istediğiniz içeriklere direkt olarak ulaşabilirsiniz. Spesifik aramalar yapmayı seviyorsanız yeni filtreleri de kesinlikle seveceksiniz. Bu yeni özellik çok hayati olmasa da kimi kullanıcılar için oldukça fonksiyonel olacaktır.

Xbox Insiderlar bu özelliği birkaç haftadır zaten kullanıyor, ancak Insider değilseniz siz de bugünden itibaren kullanmaya başlayabileceğinizi unutmayın. 
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y