» » Attack on Titan 2 geliştirilmeye başlandı ve Xbox One X'i destekleyecek
12:26 Çarşamba 0 688
6-09-2017, 12:26
Xbox 688 0

Attack on Titan 2 geliştirilmeye başlandı ve Xbox One X'i destekleyecek

Koei Tecmo Europe bugün, 2016'da yayınladığı devasa aksiyon oyunu olan Attack on Titan'in devam oyununu geliştirmeye başladığını açıkladı. Xbox One X için de geliştirilecek olan oyun Omega Force tarafından geliştiriliyor olacak.


Hızlı tempoya sahip ünlü yapımın devam oyunu da aynı yapıya sahip olacak. Oyunda gezinmek için yenilikçi bir mekaniğe sahip olan oyun, insanlığın varlığını tehdit eden Titanlara karşı olan mücadelesini konu alıyor olacak.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y