» » Just Cause 4, Xbox Game Pass'e geliyor
11:24 Çarşamba 0 351
6-03-2019, 11:24
Xbox 351 0

Just Cause 4, Xbox Game Pass'e geliyor

Xbox Game Pass güçlenmeye devam ediyor!
Just Cause serisi, yolunuzdaki her şeyi yakıp yıkabileceğiniz bir harika aksiyon oyunlarından oluşmaktadır. Oyunlar harika hikayelere sahip olmasalar da harika bir oynanış deneyimi sunmaktadır. Binaları ve araçları sürekli havaya uçurmak, Just Cause serisinin bir geleneği ve bu gelenek dördüncü oyunda da sürmeye devam ediyor.

Eğer bu denli anlamsız bir aksiyonun bir parçası olmak istiyorsanız şimdi Xbox Game Pass alarak aksiyona katılmalısınız. 

Xbox Game Pass'i 14 gün ücretsiz kullanınXbox Game Pass şu anda ₺59,00 yerine %90 indirimli fiyatı ile yalnızca ₺5,90'ya satışta. Üstelik daha önce hiç Xbox Game Pass satın almadıysanız şimdi 14 günlük ücretsiz denemeyi aktif ederek hiç ödeme yapmadan Just Cause 4'ü ve daha yüzlerce oyunu edinebilirsiniz. Eğer bir Xbox One X sahibiyseniz, Just Cause 4'ü 4K oynayabileceğinizi de unutmayın.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Güvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın.

Xbox 12:04 Çarşamba 0 1 707 Microsoft'un EA'i satın alması Xbox için ne kadar olumlu olur? Geçtiğimiz gün Microsoft'un EA, Valve ve PUBG'yi satın alabileceğine dair pek çok haber okumuşsunuzdur. Polygon'un 30 Ocak 2018 tarihinde yayınladığı haberde Microsoft'un oyun endüstrisindeki büyük oyunculardan birini veya birkaçını alabileceğine dair söylentiler bulunuyor. Aslında bunlara söylenti demekten çok iddia demeyi tercih ederim ancak gelin sizlerle beraber oyun endüstrisine yön veren firmalardan bir veya birkaçını alabilecek olan Microsoft'un EA neler yapabileceğine bir bakalım.