» » Microsoft, Mağaza üzerinden artık Xbox Avatar kostüm öğelerini satıyor
17:31 Cumartesi 0 617
13-10-2018, 17:31
Xbox 617 0

Microsoft, Mağaza üzerinden artık Xbox Avatar kostüm öğelerini satıyor

Microsoft'un yeni Xbox Avatar Düzenleyicisi kısa süre önce kullanıma sunuldu ve Microsoft'un kendi Mağazası aracılığı ile Xbox Avatar Kostüm öğeleri satılıyor.
İlk başta yalnızca Amerika Birleşik Devletlerinde kullanıma sunulan özellik şu anda tüm dünyadaki Xbox kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Şimdi, Microsoft Mağazasından arama yaparak Xbox Avatar Kostümleri için arama yapabilir ve çeşitli öğelere ulaşabilirsiniz. Bir öğeyi satın aldığınızda doğrudan Xbox Avatar Düzenleyicisi açılır ve avatarınız üzerinde aldığınız yeni kostümü deneyebilirsiniz.

Avatar Öğeleri de Mağazada yer alan yeni bir kategoriyi oluşturuyor. Bu kategoride Microsoft tarafından kullanıma sunulmuş hem ücretli hem de ücretsiz kostümler ve aksesuarlar yer alıyor.

Ancak Microsoft, henüz resmi olarak özelliğin var olduğunu doğrulamadı. Yine de siz şu andan itibaren Microsoft Store üzerinden satın alma işlemlerini gerçekleştirebileceğinizi unutmayın.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Hatırlatma
MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y