» » » Insider Programına katılmadan yeni Windows 10 Skype uygulamasını nasıl edinebilirim?
11:03 Cuma 0 913
29-06-2018, 11:03

Insider Programına katılmadan yeni Windows 10 Skype uygulamasını nasıl edinebilirim?

Skype ekibi, Windows 10'da yer alan Skype uygulamasının harika bir deneyim sunması için yeniden kolları sıvadı. Uygulama, React Native ve Microsoft'un Evrensel Windows Platformu (UWP) temel alınarak yeniden hazırlandı.
Yeni Skype uygulaması hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Eğer yeni uygulamayı hemen denemek istiyor ancak Redstone 5 yapılarına geçmek istemiyorsanız sizin için resmi olarak yeni Skype'ı nasıl hemen edinebileceğinizi anlattık.

Uygulamayı edinmek için Skype Önizleme Programına katılın


Microsoft'un, Skype da dahil olmak üzere pek çok uygulaması için bireysel önizleme programları bulunmaktadır. Kullanıcılar önizleme programlarına katılabilir ve bir Windows Insider olmasalar veya Redstone 5 yapısı kurulu olmasa bile en son sürümü indirebilirler.

Programa kaydolmak ise çok basittir. Yalnızca birkaç adımı takip ederek Skype Önizleme Programına katılabilirsin. Yapman gerekenler işte burada:
  1. Skype UWP uygulamasını Windows 10 bilgisayarınızda açın.
  2. Uygulamanın Ayarlar bölümüne girin.
  3. Açılan pencerede aşağıya doğru kaydırın ve Skype Uygulama Önizlemesini bulun.
  4. Önizlemeye katıl butonuna tıklayın.
  5. Katılım koşullarını kabul edin ve Şimdi katıl butonuna basın.
  6. Açılan pencerede Tamama basın.
  7. Microsoft Mağazasına giderek güncellemeleri denetleyin.
  8. Skype'ın son önizleme yapısı indirilmeye başlanacaktır.

Artık Skype'ın en son sürümüne sahipsiniz. Unutmayın, Skype'ın önizleme programından dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz ancak biz bu sürümde henüz bunun bir yolunu bulamadık. Eğer uygulamayı kaldırıp yeniden kurduğunuzda eski sürümün yükleneceğini düşünüyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Uygulama iyi çalışıyor olsa da Kişilerim için bazı eksikliklere sahip. Ama tüm Windows 10 cihazlarda şu anda sorunsuzca çalışmakta.


Yeni Skype'ı nasıl bulduğunuzu yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y