» » Surface Studio'nun tüm konfigürasyonları stoklarda tükendi - Surface Studio 2 mi geliyor?
14:58 Pazar 0 486
24-06-2018, 14:58
Windows 10 486 0

Surface Studio'nun tüm konfigürasyonları stoklarda tükendi - Surface Studio 2 mi geliyor?

Bu yıl Microsoft cephesinden kesinlikle yeni bir HoloLens, yeni nesil Surface tabletler ve Surface Phone (Microsoft Andromeda) bekleniyor. 2018 Microsoft için donanım yenileme açısından oldukça dolu geçecek gibi gözüküyor.
Ancak sessiz sedasız geliştirilen yeni bir cihaz daha olabilir. Tanıtılışının üstünden 2 yıl geçmesinin ardından Capitola kod adıyla geliştirilen Surface Studio 2 de bu yılın sonunda tüketicilerle buluşabilir.

Cihazın bu yıl gelebileceğine dair en somut kanıtlar, Surface Studio'nun en ucuzdan en pahalı konfigürasyonuna kadar tüm modellerinin Microsoft Store'da bulunan stoklarda bulunmaması.

Microsoft, Ekim 2016'da gerçekleştirdiği özel bir Windows 10 etkinliğinde Surface Studio'yu duyurmuştu. Firma uzun süredir Microsoft Andromeda üzerinde çalışıyor. Bu yıl gerçekleştirilecek olan özel Windows 10 etkinliğinde de Andromeda'nın artık gün yüzüne çıkması bekleniyor. Windows 10 Redstone 5 güncellemesi, işletim sisteminin modüler hale gelmesi açısından önemli özellikler taşıyor. Bu da işletim sisteminin aynı zamanda mobil cihazlarda kullanılması açısından büyük önem taşıyor.

Eğer Surface Studio'yu merak ediyorsanız aşağıdaki konsept videosu size fikir verebilir:


Bu yıl Microsoft tarafından uygun fiyatlı olması beklenen 10 inçlik bir tablet, HoloLens'in yeni sürümü, Surface Phone ve yeni Surface Studio bekleniyor. Peki sizin en çok beklediğiniz Microsoft donanımı hangisi? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y