» » Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesini şimdi indirin
07:08 Çarşamba 0 974
Bugün, 07:08
Windows 10 974 0

Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesini şimdi indirin

Resmi olarak duyurulmasına bir hafta olsa da Ekim 2018 Güncellemesini elle indirerek bilgisayarınıza hemen kurabilirsiniz.
Eğer Windows 10'un en yeni sürümünü herkesten önce denemek istiyorsanız artık elle kurulum yaparak Ekim 2018 Güncellemesini bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Eğer Windows Update üzerinden güncellemeyi elle kontrol ederseniz Ekim 2018 Güncellemesini indirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca özel Güncelleme Yarımcısı veya Medya Oluşturma Aracı gibi ek yazılımlarla da güncellemeyi edinebilirsiniz.

Uzun zamandır güncelleme Insider kullanıcıları arasında Release Preview olarak test edilebiliyordu ancak şu andan itibaren Insider programına kayıt olmamış kullanıcılar da güncellemeyi kişisel bilgisayarlarına kurabilecekler.

Microsoft, Ekim 2018 Güncellemesinin 9 Ekim öncesinde otomatik olarak indirilmeye sunulmayacağını da bildirdi. Eğer 9 Ekim'e kadar güncellemeleri denetlemezseniz, Ekim 2018 Güncellemesini edinmeyeceksiniz demektir. 9 Ekim itibariyle güncellemeyi bilgisayarınıza kurmak için uyarı bildirimleri göndermeye başlayacak. Eğer uyarı bildirimleri ile haşır neşir olmayı can-ı gönülden tercih etmiyorsanız güncellemeyi elle kurmaya başlayabilirsiniz.

Güncelleme Yardımcısını ücretsiz edinin
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Hatırlatma
MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y