» » Microsoft Edge, Android ve iOS için Adblock Plus desteği ile güncellendi
12:24 Salı 0 1 253
26-06-2018, 12:24
Uygulamalar 1 253 0

Microsoft Edge, Android ve iOS için Adblock Plus desteği ile güncellendi

Microsoft, Android ve iOS için Edge tarayıcısını güncellemeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta beta kullanıcıları tarafından test edilen yeni Adblock Plus özelliği bugün itibariyle tüm kullanıcılar için yayınlandı.
Android ve iOS için Microsoft Edge artık Adblock Plus desteğine sahip. Bu destek sayesinde artık mobil cihazınızdaki Microsoft Edge ile doğrudan reklamları engelleyebileceksiniz. Eğer masaüstü bilgisayarınızda Adblock Plus kullandıysanız nasıl bir şey olduğunu bilirsiniz; internet sitelerini görüntülerken karşınıza çıkan rahatsız edici reklamları engelleyerek gezinti deneyiminizi üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Bu güncellemenin tek yeni parçası elbette Adblock Plus değil, Intune ile yönetilen iş ve okul hesapları ile giriş desteği ve akıllı görsel arama desteği gibi daha pek çok özellik Microsoft Edge'e gelmiş durumda.

  • Adblock Plus ile içerik engelleme özelliği artık Ayarlar altında kullanılabilir
  • Akıllı görsel arama; iletişim bilgilerini bulmanın, önemli yerleri tamamlamanın veya fotoğrafa dayalı benzer görselleri bulmanın yeni ve harika bir yolunu sunar
  • Intune tarafından yönetilen iş ve okul hesaplarında, kuruluş tarafından yönetilen sık kullanılanlara ve şirket içi web uygulamalarına bakın
  • Performans iyileştirmeleri


Güncellemeyi şimdi mobil cihazınızda bulunan Google Play Store veya App Store aracılığı ile edinebilirsiniz. Yalnızca güncellemeleri kontrol etmeniz yeterli.

iOS için Microsoft Edge'i ücretsiz edinin

Android için Microsoft Edge'i ücretsiz edinin
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y