» » Microsoft Haber uygulaması Windows 10'a geldi
10:49 Salı 0 565
26-06-2018, 10:49
Uygulamalar 565 0

Microsoft Haber uygulaması Windows 10'a geldi

iOS ve Android için yayınlandıktan sonra Microsoft, yeniden adlandırdığı Microsoft Haber uygulamasını nihayet Windows 10 ve Windows 10 Mobile için de kullanıma sundu.
Microsoft, en iyi haberleri, videoları, fotoğrafları ve diğer içerikleri bir araya getirmek için Amerika Birleşik Devletlerinde USA Today, The New York Times, FOX News, The Washington Post, The Guardian dahil olmak üzere pek çok haber kaynağı ile ortaklık kurdu. Bu sayı dünya çapında 3000'den fazla kuruluşu da beraberinde kapsıyor. Yapılan ortaklık sayesinde daha önemli içeriklerin daha önde yer alması sağlanacak ve uygulamanın işlevselliği arttırılacak. Microsoft Haber uygulaması web, telefon ve bilgisayar genelindeki kullanıcıları için ücretsiz olacak.

Şu anda yalnızca Insider'a kayıtlı Hızlı halka kullanıcıları için yayınlanan uygulama MSN Haber uygulamasının yerine geliyor ve sürüm numarasını 4.25.11762.0'a yükseltiyor.

  • MSN Haber uygulaması, Microsoft Haber oldu
  • Yenilenmiş başlangıç ekranı (animasyonlu)
  • Akıcı tasarım sistemi öğeleri (Hamburger menü için)
  • Arama motoru yenilendi
  • Mobil cihazlardaki Microsoft Haber uygulamasını indirmek için kısayol bağlantısı
  • Diğer düzeltmeler ve iyileştirmeler

Insiderlar uygulamayı şu anda Mağaza üzerinden ücretsiz edinebilirler. Android ve iOS kullanıcısıysanız uygulamayı buradan ücretsiz edinebilirsiniz.

Microsoft Haber uygulamasını Mağazadan ücretsiz edinin
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y