» » Windows Phone 8.1'de Facebook'u kullanmaya nasıl devam edebilirim?
10:03 Cumartesi 0 1 405
16-06-2018, 10:03
Uygulamalar 1 405 0

Windows Phone 8.1'de Facebook'u kullanmaya nasıl devam edebilirim?

Bugün, Facebook'un Windows Phone 8.1 uygulamaları için desteğini tamamen sonlandırdığını sizlerle paylaştık. Ancak Windows Phone 8.1 cihazınızda bulunan Internet Explorer ile Facebook'a girmek istediğinizde yine hatalarla karşılıyor.
Microsoft'un eski cihazlarında bulunan Internet Explorer tarayıcısı, Facebook'un mobil arayüzünü sağlıklı şekilde görüntüleyemiyor. Bundan dolayı Twitter'da olduğu gibi internet tarayıcısı üzerinden Facebook'u kullanmaya devam etmek mümkün değil. Facebook'un tarayıcıda açılan sayfasında herhangi bir şekilde etkileşime geçilmediği için bildirimlerinize, mesajlarınıza veya akışınıza göz atamazsınız.

Ancak Windows Phone 8.1 cihazınızda Facebook'u kullanmaya devam etmeniz için bir yol hala var;

Windows Phone 8.1'de Facebook'u kullanmaya devam edin

  1. Windows Phone Mağazasında "UC Browser" olarak arama yapın ya da doğrudan buraya tıklayarak uygulamayı ücretsiz edinin.
  2. Uygulamayı mağazadan cihazınıza indirin.
  3. Facebook.com adresine girin, artık Internet Explorer'da bulunan kaydıramama ve etkileşime geçememe hatası yüzünden kullanamadığınız Facebook'u Windows Phone 8.1'de kullanmaya devam edebilirsiniz.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y