» » İşCep, Windows Phone desteğini 21 Mart'ta sonlandırıyor
19:22 Cuma 0 944
9-02-2018, 19:22
Uygulamalar 944 0

İşCep, Windows Phone desteğini 21 Mart'ta sonlandırıyor

Windows Phone platformunu uzun yıllardır en iyi şekilde destekleyen T.C. İş Bankasının mobil işletim sistemleri için kullanıma sunduğu İşCep uygulaması 21 Mart 2018 tarihi itibariyle kullanılamayacak.
Bankanın müşterilerine gönderdiği elektronik posta ve kısa mesajlarla bildirdiği habere göre Türkiye Cumhuriyeti İş Bankasının akıllı telefonlar için kullanıma sunduğu İşCep uygulaması 21 Mart 2018 tarihi itibariyle Windows Phone 8, Windows Phone 8.1 ve Windows 10 Mobile işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılamayacak.

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında uygulamaya desteğin sonlandığını belirten T.C. İş Bankası, ilerleyen dönemlerde uygulamanın bazı özelliklerinin de kullanılmayacağını bildirmişti.

Bugün ise bankanın müşterilerine gönderdiği mesaj şu şekilde:

Windows işletim sisteminin İşCep uygulamamızın etkin ve güvenli çalışmasında yeterli olmaması, söz konusu uygulamamızın bu platformda sonlandırılmasını gerekli kılmıştır. Windows işletim sistemli telefonlardan 21/03/2018 tarihi itibarıyla İşCep uygulamasına giriş yapılamayacağını üzülerek bildiririz.

Bankacılık işlemlerinizi minimum iOS 9 veya Android 4.1 işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlar ile İşCep’ten veya www.isbank.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz İnternet Şubemizden gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

İşCep'i 21 Mart 2018 tarihine kadar Windows Phone cihazlarınızda kullanabileceksiniz ancak belirtilen tarihten itibaren uygulamayı kullanarak giriş yapamayacak ve diğer bankacılık işlemlerinizi gerçekleştiremeyeceksiniz.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y