» » Instagram'ın çoklu resim özelliği Windows 10'a geldi
10:57 Perşembe 4 3 994
20-04-2017, 10:57
Uygulamalar 3 994 4

Instagram'ın çoklu resim özelliği Windows 10'a geldi

Facebook, Instagram'a gelen en son özelliklerden birisi olan çoklu fotoğraf seçimini Windows 10 ve Windows 10 Mobile için bugün yayınladı.
Uygulama 10.849.31563 sürümüme güncellendi ve otomatik olarak kaybolan resim ve video gönderme imkanı ve çoklu fotoğraf seçimi özelliği ile birlikte güncellendi.Instagram geçtiğimiz ay Snapchat'in kullanım oranını geçti. Bundan dolayı Snapchat'in kullanım oranı günden güne eriyor. Windows kullanıcıları için bu iyi haber çünkü Snapchat'i beklemelerine artık gerek yok.

Instagram'ı Mağazadan edinin
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y

4 Yorum
 1. Sincap
  Sincap
  20 Nisan 2017 12:32
  Canlı yayın desteği sanırım hiçbir zaman gelmeyecek gibi görünüyor. Bir bilgi verildi mi bu konu hakkında ?
  1. Tolga Altaş
   Tolga Altaş
   20 Nisan 2017 12:37
   Canlı yayın desteği Instagram'da zaten mevcut. Desteklenmeyen cihazlar da işlemciler desteklemediği için canlı yayın özelliğine sahip değiller. Geçmişte bu şekilde bilgi verildi.
 2. BayMuzcuk
  BayMuzcuk
  24 Aralık 2018 19:44
  Bir çoklu fotoğraf gördüğümde nasıl kaydıracağım bir sürü yöntem denedim fakat olmuyor nasıl yapıcam ben bunu??
  1. Tolga Altaş
   Tolga Altaş
   24 Aralık 2018 19:54
   Masaüstü bilgisayarlar için henüz bir çözüm bulunmamakta ancak dizüstü bilgisayarınızda şu şekilde kaydırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz;
   İmleci fotoğrafın üzerine getirdikten sonra touchpade iki parmağınızın ucunu koyun sağa veya sola kaydırın.