» » Windows 10 Kamera, Insiderlar için belge tarama özelliği ile güncellendi
18:41 Perşembe 0 197
14-03-2019, 18:41
Uygulamalar 197 0

Windows 10 Kamera, Insiderlar için belge tarama özelliği ile güncellendi

Windows Kamera, yeni güncelleme ile Office Lens'in sevilen bir özelliğini kazanıyor.
Bu hafta Microsoft, Windows Insiderlara Windows 10 Kamera uygulamasında test etmeleri için yeni bir özellik veriyor. İlk olarak Aggiornamenti Lumia tarafından keşfedilen yeni Kamera uygulaması özelliği, Microsoft'un Office Lens uygulamasında sunduğu belge tarama hizmetini getiriyor.

Eğer Office Lens kullandıysanız bilirsiniz, kaydetmek istediğiniz bir belgeyi, çizimi veya tahta notlarını kamerayı kullanarak çekip düzgün bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Bu sayede farklı notları bir araya getirebilir ve onları arkadaşlarınızla PDF olarak paylaşabilirsiniz.

Bu özelliğin yakında Windows 10'un kararlı yapılarını kullanan kullanıcılar için geleceğini de belirtmek yanlış olmaz. Önümüzdeki haftalarda Microsoft Mağazasını kontrol edin ve güncellemeleri tam olarak yaptığınızdan emin olun!
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Güvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın.