» » Microsoft Edge Insider Addons web sitesi artık ziyaret edilebilir
11:32 Perşembe 0 265
14-03-2019, 11:32
Uygulamalar 265 0

Microsoft Edge Insider Addons web sitesi artık ziyaret edilebilir

Microsoft, Chromium tabanı ile Microsoft Edge'i yeniden oluşturacağını bir süre önce duyurmuştu. Tarayıcı arkaplanda geliştirilmeye devam ederken yeni Edge için eklentileri indirebileceğimiz bir web sitesi de çevrimiçi olarak erişilebilir oldu.
Web sitesi ilk olarak Microsoft ürün ve hizmetlerini yakından takip eden WalkingCat tarafından tespit edildi. Microsoft Edge Insider Addons sitesi temel olarak geliştirilme sürecinde olan yeni Anaheim kod adlı Edge için eklentileri edinebileceğiniz bir platformdur. Eğer daha önce Chrome Store veya Opera Extension sayfasını görüntülediyseniz aşağı yukarı ne olduğunu biliyorsunuzdur.

Chromium tabanlı Edge için eklenti kategorileri aşağıda listelenmiştir:
  • Reklam engelleme ve şifre yöneticileri
  • Eğitim
  • Sosyal ve eğlence
  • Alışveriş
  • Üretkenlik
  • Geliştiriciler için

Web sitesi Anaheim için hazırlandığı için Microsoft Edge'in (EdgeHTML tabanlı) mevcut sürümünde çalışmıyor. Ancak web sitesinin varlığı, Microsoft'un Anaheim üzerinde sıkı çalıştığını ve yakın zamanda halka açık dağıtımının gerçekleşeceğinin bir habercisi olarak değerlendirilebilir.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Güvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın.