» » Dell Mobile Connect artık herkes tarafından indirilebilir
17:32 Pazartesi 2 459
29-10-2018, 17:32
Uygulamalar 459 2

Dell Mobile Connect artık herkes tarafından indirilebilir

Ocak ayında Dell, akıllı telefonunuz ile bilgisayarınızı birbirine bağlayabilecek Mobile Connect adlı bir uygulama duyurmuştu. Tamamen kablosuz bir çözüm olan bu uygulama ile iOS ve Android cihazlarınızı Dell bilgisayarlarınıza bağlayabiliyordunuz. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde telefonlarının ekranlarını bilgisayara yansıtabiliyor, kısa mesajlara ve çağrılara cevap verebiliyor, rehberlerine ulaşabiliyor ve telefonlarındaki anlık bildirimlere göz atabiliyorlardı.
Dell, bu uygulamayı yalnızca Dell marka dizüstü bilgisayarlar için özel olarak yayınlamayı tercih etmişti, ancak yeni güncellemeye göz atacak olursak artık uygulama Microsoft Mağazası üzerinden tüm Windows 10 cihazlar için indirilebilir.

Dell Mobile Connect'in özellikleri:
 • Bilgisayarınızdan telefon görüşmesi gerçekleştirin - telefon görüşmelerini bilgisayarınızın hoparlör ve mikrofonunu kullanarak gerçekleştirin.
 • Kısa mesajlara cevap verin - Bilgisayarınızın klavyesini kullanarak gelen kısa mesaj bildirimlerini kolaylıkla yanıtlayın.
 • Bildirimlerinize göz atın - telefonunuza gelen bildirimleri bilgisayarınızda görüntüleyin ve bilgisayarınızın faresini kullanarak kolayca yanıtlayın.
 • Kişilerinize ulaşın - telefonunuzun rehberine bilgisayarınız üzerinden kolayca ulaşın ve kişiler ile çağrı gerçekleştirip mesajlaşın.
 • Telefonunuzun ekranını bilgisayarınıza yansıtın - bilgisayarınız üzerinden telefonunuzun ekranını yaşıtın ve bilgisayarınıza ait klavye ile fare arabirimlerini kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirin.

Dell Mobile Connect uygulamaları iOS 10 ve üstü, Android 5 ve üstü cihazlar için kullanılabilir. Akıllı telefonunuza Dell Mobile Connect yazılımlarını edinmek için buraya tıklayın.

Dell Mobile Connect'i Mağazadan ücretsiz edinin
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Hatırlatma
MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y

2 Yorum
 1. Mclaren
  Mclaren
  29 Ekim 2018 21:26
  dell olmayan cihazımla uyumlu değilmiş
  1. Tolga Altaş
   Tolga Altaş
   29 Ekim 2018 22:53
   Gelen geribildirimlere göre bir sorun yok gözüküyor ancak bölge ayarınızdan dolayı henüz size indirilmeye sunulmamış olabilir. Sitede yer alan "Dell Mobile Connect uygulamasını herhangi bir Windows 10 cihaza nasıl yüklerim?" başlıklı haberden kurulum yapabilirsiniz.