» » Telefon Eşlikçiniz uygulaması şu anda Google Play Store'da en popüler uygulama oldu
14:08 Cuma 3 941
5-10-2018, 14:08
Uygulamalar 941 3

Telefon Eşlikçiniz uygulaması şu anda Google Play Store'da en popüler uygulama oldu

Microsoft, geçtiğimiz günlerde düzenlediği Surface etkinliğinde, Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesinin herkes için indirilebilir olduğunu duyurdu ve bununla beraber kullanıcılar güncellemeyi edinmeye başladı.
Yeni güncellemenin en çok öne çıkartılan özelliklerinden birisi de Telefonunuz uygulaması. Uygulama, kullanıcıların telefonlarındaki bildirimleri (geliştirilme aşamasında), mesajlarını ve fotoğraflarını doğrudan Windows 10 bilgisayarı ile senkronize etmelerini sağlıyor. Bu sayede bilgisayarınızdayken Android veya iOS telefonunuza gelen bildirimleri doğrudan yanıtlayabileceksiniz. Güncellemenin yayınlanmasının ardından Amerika Birleşik Devletleri bölgesinde trend listesine giren Telefon Eşlenikçiniz uygulaması uzun süre yerini koruyacak gibi duruyor.Uygulama sayesinde kullanıcılar, Windows 10 cihazları üzerinden, telefonlarında bulunan mesajlara ve fotoğraflara erişim sağlayabilir. Uygulama şu anda 5 milyondan fazla indirilmiş olarak gözüküyor ve 4,3 ortalama puana sahip. Eğer yeni Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesini yüklediyseniz, Telefonunuz uygulamasının bilgisayarınızda kurulu olduğundan emin olun. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz Telefonunuz uygulamasına göz atabilirsiniz.

Telefonunuz uygulamasını ücretsiz edinin

Telefon Eşlikçiniz uygulamasını ücretsiz edinin
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Hatırlatma
MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y

3 Yorum
 1. Ziyaretçi Kurban
  Ziyaretçi Kurban
  12 Ekim 2018 08:30
  Abi lütfen telefon eşlikçisi ile your phone hakkında detaylı bir video bekliyoruz. Windows 10 bilgisayarımda telefon eşlikçisi var şimdi your phone yani Telefonunuz uygulamasınıda indirdim nedir aralarında ki fark hangisinde ne yapılır ne yapılmaz lütfen bir kıyas videosu yada yazısı bekliyorum.
  1. Tolga Altaş
   Tolga Altaş
   12 Ekim 2018 12:08
   Aralarındaki farkı bugün akşam saatlerinde açıklayan bir makale yazmaya çalışacağım. Umarım vakit ayırabilirim bu talebin için.
   1. Ali
    Ali
    12 Ekim 2018 16:00
    vaayyy benimde merak ettiğim konulardandır ;) PC'deki telefon eşlikçisi android'i ios ipad ve Windows mobili bağlıyor herhalde ama aynı uygulamayı telefona da mı yüklemek gerekiyor. yada Telefonunuz (Your Phone) uygulaması telefona ve pc ye mi kurmak gerekli o tam kafa karışıklığı. birde Launcher var oda ayrı bir şey ??? sanki bakınca hepsi aynı gibi birbirine yakın ama özellikleri farklı herhalde.. bu ve buna benzer kafamızdaki sorular için yazını bekliyor olacağım Tolga ;)