» » Telefon Yansıtma, Telefonunuz uygulaması ile Windows 10 cihazlara geliyor
14:33 Perşembe 0 1 000
4-10-2018, 14:33
Uygulamalar 1 000 0

Telefon Yansıtma, Telefonunuz uygulaması ile Windows 10 cihazlara geliyor

Çok yakında "Telefonunuz" uygulaması ile Windows 10 cihazınıza telefonunuzun ekranını yansıtabileceksiniz.
Microsoft, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Surface etkinliği sırasında, Windows 10'da bulunan Telefonunuz uygulamasının ilerleyen dönemlerde ne gibi yeniliklere kavuşacağından bahsetti: Ekran yansıtma. Bu özellik, telefonunuzun ekranını Windows 10 cihazınıza yansıtılarak bilgisayar üzerinden telefonunuzdaki işlemleri gerçekleştirmenize olacak sağlayacak. Bu sayede uygulamaları açabilir, bildirimlerinize yanıt verebilir ve telefonunuzda yapabileceğiniz herhangi bir işlevi bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonunuz uygulaması Ekim 2018 Güncellemesinin bir parçası olarak kullanıcılara sunulmasına rağmen ekran yansıtma özelliğini ilk etapta bünyesinde barındırmayacak.

Microsoft, ekran yansıtma özelliğinin ne zaman kullanıcılara sunulacağına dair bir bilgi paylaşımında bulunmadı, ancak Apple'ın iOS işletim sistemine sahip iPhone cihazların sınırlı yapısı nedeniyle bu özelliğe sahip olamayacağını düşünmek yanlış olmaz.

Telefonunuz uygulamasının şu anda ne gibi özelliklere sahip olduğunu merak ediyorsanız Ekim 2018 Güncellemesini bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Eğer Telefonunuz uygulaması hakkında herhangi bir bilginiz yoksa şu açıklama sizin için bir şeyler ifade edebilir; Telefonunuz uygulaması ile akıllı telefonunuzda bulunan fotoğrafları bilgisayarınızla paylaşabilir ve kısa mesajlarınızı kolaylıkla yanıtlayabilirsiniz.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Hatırlatma
MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y