» » Dell Mobile Connect uygulaması yakında iOS cihazlar için üçüncü taraf uygulama bildirimlerini destekleyecek
12:09 Cuma 0 1 055
31-08-2018, 12:09
Uygulamalar 1 055 0

Dell Mobile Connect uygulaması yakında iOS cihazlar için üçüncü taraf uygulama bildirimlerini destekleyecek

Dell, bu yılın başlarında iOS ve Android cihazları bilgisayarlarınıza bağlayabilecek eşsiz bir kablosuz senkronizasyon uygulaması duyurmuştu. Kullanıcılar Dell Mobile Connect ile, iOS ve Android cihazlarını bilgisayarlarına bağlayarak bilgisayar üzerinden çağrı gerçekleştirebilir, kısa mesaj gönderebilir, bildirimleri bilgisayarlarında görüntüleyebilir ve telefon ekranını bilgisayarlarına yansıtabilirler.
Uygulama resmi olarak duyurulmasının arından Dell Mobile Connect'i kullanan kullanıcılar 10 milyondan fazla telefon görüşmesi gerçekleştirdi ve kısa mesaj gönderimi gerçekleştirdi.

Dell, IFA 2018'de, Dell Mobile Connect'e gelecek olan güncelleme ile beraber kısa mesaj ve çağrı gerçekleştirmenin haricinde iOS cihazlar için yeni bir özellik geleceğini daha duyurdu. Mobile Connect, artık iOS cihazlar için üçüncü taraf bildirimleri de görüntüleyebilecek ve yönetebilecek. Kullanıcılar, Dell bilgisayarlarında WhatsApp mesajlarını, takvim hatırlatıcılarını ve daha fazlasını görebilecekler.

Dell Mobile Connect, Ocak 2018'den sonra satın alınan Windows 10 yüklü olarak gelen Inspiron, Vostro ve Alienware bilgisayarlarda ücretsiz olarak yer alıyor. Güncelleme ise bu yılın sonbahar aylarında kullanıcılara Microsoft Mağazası üzerinden ücretsiz olarak sunulacak.

Dell Mobile Connect her ne kadar yalnızca Dell cihazlar için kullanıma sunulmuş olsa da basit bir kaç adımı takip ederek herhangi bir Windows 10 bilgisayara da kurulabiliyor. Eğer Dell Mobile Connect'i Windows 10 bilgisayarınıza kurmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya göz atabilirsiniz.

Dell Mobile Connect'i herhangi bir Windows 10 bilgisayara yükleyin
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y