» » Ekim ayında Office 365 Bireysel ve Ev paketlerindeki cihaz sınırlaması kalkıyor
11:35 Cuma 0 1 164
31-08-2018, 11:35
Uygulamalar 1 164 0

Ekim ayında Office 365 Bireysel ve Ev paketlerindeki cihaz sınırlaması kalkıyor

Office 365, kullanıcıların daha fazla cihazda Office ürünlerini kullanabilmeleri için mevcut sınırlamaları Ekim ayı itibariyle kaldırıyor.
Office 365, Ev ve Bireysel aboneler için Ekim ayında cihaz sınırlamasını kaldırıyor olacak. Şu anda Ev paketine sahip olan kullanıcılar on, Bireysel kullanıcılar ise yalnızca bir cihaz üzerinde aboneliklerini kullanabiliyor. 2 Ekim itibariyle gerçekleştirilecek olan değişiklik sonucunda bu sınırlamalar kalkıyor olacak.

Ev, Kişisel veya Üniversite hesabınız ile Office 365 kullanıyorsanız sınırsız cihaza kurulum yapabilirsiniz ancak yalnızca 5 tanesini aktif olarak kullanabilirsiniz. Altıncı cihazda giriş yapmayı denerseniz Microsoft'un SSS sayfasına yönlendirilecek cihaz kaldırmanız istenilecektir.

Cihaz sınırının kaldırılmasına ek olarak Office 365 Ev aboneleri için de bir yenilik duyuruldu. Abonelik şu anda en fazla evde bulunan beş kişinin yararlanması üzerine hizmet veriyor. 2 Ekim'de lisans sınırı altıya çıkıyor ve aynı fiyat üzerinden kullanılmaya devam ediyor olacak. Ev paketine sahip olan tüm kullanıcılar Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote kullanmaya devam edecekler. Tüm bunların yanında her abone için 1TB'lık OneDrive depolama alanı da sunulmaya devam ediliyor.

Office 365 aboneleri, Microsoft tarafından Ev için yıllık paket ₺329,99 ve Bireysel için ₺249,99 üzerinden satılıyor.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y