» » Telefonunuz uygulaması şimdi Windows 10 Nisan 2018 Güncellemesini de destekliyor
23:41 Cuma 0 1 456
10-08-2018, 23:41
Uygulamalar 1 456 0

Telefonunuz uygulaması şimdi Windows 10 Nisan 2018 Güncellemesini de destekliyor

Build 2018'de Microsoft, telefonunuzdaki mesajları, fotoğrafları ve cihaz bildirimlerini bilgisayarınızdan kontrol edebileceğiniz Telefonunuz uygulamasını duyurdu.
Uygulama bugüne kadar yalnızca Redstone 5 ve 19H1 yapılarını deneyen Windows Insider kullanıcıları tarafından kullanılabiliyordu.


Uygulama güncellenerek 1.0.12161 sürümüne yükseltildi ve aşağıdaki değişiklikleri de beraberinde getirdi:
  • Sadece farenizin sağ tuşuna tıklayarak fotoğrafları paylaşabilmeniz mümkün.
  • Bilgisayarınızın kilidini açtığınızda telefonunuz ile olan bağlantı otomatik olarak kurulur.
  • Windows 10 Redstone 4 kararlı sürüm için destek.

Uygulama için yayınlanan güncelleme şu anda hala Redstone 5 ve 19H1 yapılarındaki Insider kullanıcıları tarafından erişilebiliyor ancak güncelleme ile beraber gelen Redstone 4 desteğinin ilerleyen günlerde Telefonunuz uygulamasının Windows 10 Nisan 2018 Güncellemesi ile beraber de kullanılacağının bir habercisi.

Telefonunuz uygulamasını Mağazadan ücretsiz edinin

Eğer Android veya iOS telefonunuzu şimdi bilgisayarınıza bağlayıp çağrıları yanıtlamak, kısa mesajlara cevap vermek, bildirimleri yönetmek ve uzaktan kontrol sağlamak istiyorsanız Dell Mobile Connect uygulamasını indirin.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y