» » Windows 10 için Twitter uygulaması, bağlantılı tweet özelliği ile güncellendi
15:23 Cuma 0 1 258
10-08-2018, 15:23
Uygulamalar 1 258 0

Windows 10 için Twitter uygulaması, bağlantılı tweet özelliği ile güncellendi

Tweetstorm olarak da anılan bağlantılı tweet özelliği artık Windows 10 için resmi Twitter PWA uygulamasında da bulunuyor.
Tweetstorm özelliği ile beraber birbirine bağlı olarak takipçilerinize birden fazla tweeti aynı anda bağlantılı olarak paylaşabilirsiniz. Bu; uzun ve açıklayıcı bir içerik hazırlamak ve takipçilerinizin kolay takip etmesi için kullanabileceğiniz en kolay yoldur.

Özelliği kullanabilmek için Twitter uygulamasını açtıktan sonra sağ altta bulunun Tweetle butonuna tıklayın ve ilk tweetinizi oluşturun. Tweetinizi oluşturduğunuz pencerenin sağ atında bulunan + sembolüne tıklayarak yeni bağlantılı tweetler ekleyin.

PWA uygulamaların en büyük özelliklerinden birisi de uygulamayı güncellemenize gerek kalmadan yeni özelliklerin kullanıma sunulabiliyor olmasıdır. Bir uygulama PWA olduğunda yeni özellikleri alması için çoğunlukla yapmanız gereken tek şey pencereyi kapatıp yeniden açmak olacaktır. Eğer işletim sistemindeki yerel özelliklerden birisi ile entegrasyon sağlanıyorsa uygulamayı Mağaza üzerinden güncellemeniz gerekebilir.

Twitter'ın PWA tabanlı resmi uygulamasını Windows 10 bilgisayar, tablet ve telefonlarınızda kullanabilirsiniz.

Twitter'ı Mağazadan ücretsiz edinin
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y