» » Windows Hesap Makinesi, kullanıcı arayüzü değişiklikleriyle güncellendi
15:18 Çarşamba 0 1 316
8-08-2018, 15:18
Uygulamalar 1 316 0

Windows Hesap Makinesi, kullanıcı arayüzü değişiklikleriyle güncellendi

Microsoft, Windows 10 kullanıcıları için Microsoft Mağazasından kullanıma sunduğu Hesap Makinesi uygulamasını güncelleyerek kullanıcı arayüzünde birtakım değişiklikler gerçekleştirdi.
Güncelleme öncelikli olarak görsel tasarıma odaklanmış durumda. Aşağıdaki görsele baktığınızda göreceğiniz gibi artık Akıcı Tasarım Sisteminde bulunan seçili nesneyi belli etmek için kullanılan çentik, uygulamaya gelmiş gözüküyor. Ayrıca Microsoft, güncelleme ile beraber seçeneklerin önlerine seçeneklerle ilgili ikonlar ekleyerek kullanıcıların daha tercih yapmasını sağlıyor.


Hiç şüphesiz ki Microsoft bu güncellemede yine hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri üzerinde de çalışmıştır.

Microsoft'un Hesap Makinesi uygulamasının güncel sürümünü aşağıdaki bağlantıdan edinebilirsiniz.

Standart, bilimsel ve programlayıcı modlarının yanı sıra bir birim dönüştürücü içeren, basit ama güçlü bir hesap makinesi. Fatura hesaplamak, bir tarifteki ya da başka bir projedeki ölçüleri dönüştürmek ya da karmaşık matematik, cebir ve geometri problemlerini çözmek için mükemmel bir araçtır. Hesap makinesi geçmişi, sayıları doğru girip girmediğinizi doğrulamanızı kolaylaştırır.

Windows Hesap Makinesini Mağazadan ücretsiz edinin
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y