» » Microsoft, Posta uygulaması imzasında "Windows 10 cihazlar" ibaresi kullanmaya başladı
13:02 Salı 0 1 185
7-08-2018, 13:02
Uygulamalar 1 185 0

Microsoft, Posta uygulaması imzasında "Windows 10 cihazlar" ibaresi kullanmaya başladı

Bir süre önce Microsoft'un Windows 10 Mobile'daki telefon uygulamasında bazı küçük değişiklikler yaptığını duyurmuştuk. Görünüşe göre bu, Microsoft'un telefonda değiştirdiği tek şey değil.
Posta ve Takvim uygulamasının en son sürümünde Microsoft, "Windows 10 Mobile cihazından gönderildi" şeklindeki imza ibaresini kaldırdı ve yerine "Windows 10 cihazımdan gönderildi" ibaresini getirdi.


Windows 10 Mobile'da yapılan bu değişiklik dikkat çekici. Windows 10 Mobile için Microsoft şu anda desteğini sonlandırdı ancak Windows 10 ile beraber firmanın tek bir işletim sisteminin tüm cihazlarda çalışma vizyonu olduğunu biliyoruz. Bu vizyon doğrultusunda firmanın yaptığı atılımlar Microsoft Andromeda ile beraber devam ediyor.

Microsoft Andromeda hakkında daha fazla bilgi edinin
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y