» » myTube için büyük güncelleme yayınlandı: toplu izleme, Zaman Çizelgesi desteği ve daha fazlası
22:14 Cuma 1 1 171
3-08-2018, 22:14
Uygulamalar 1 171 1

myTube için büyük güncelleme yayınlandı: toplu izleme, Zaman Çizelgesi desteği ve daha fazlası

myTube için yayınlanan son büyük güncelleme arkadaşlarınız ile beraber video izlemenize, Zaman Çizelgesi ile kaldığınız yerden devam etmenize ve daha fazlasına olanak sağlıyor.
myTube, Microsoft Mağazasından alabileceğiniz en iyi üçüncü parti geliştirici tarafından hazırlanan YouTube uygulamalarından birisidir ve son güncelleme ile beraber çok daha iyi bir hale geldi. Windows 10, Xbox ve mobil cihazlarda kullanılabilen myTube 3.3 sürümü, video izlemek için "odalar", Windows Zaman Çizelgesi desteği ve yeni bir salon desteği ile berber arkadaşlarınız ile beraber sosyalleşmenizi sağlıyor.

myTube 3.3'ün öne çıkan özelliği teknik olarak betada olsa da oldukça iyi çalışıyor. Odalar olarak adlandırılan yeni özellik ile beraber arkadaşlarınız ile beraber aynı anda senkronize şekilde video izleyebilirsiniz. Uygulamanın hesaplar menüsünün altında bulunan kısımdan odalar özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca 3.3 sürümünde birkaç tane daha önemli özellik bulunmaktadır. Yeni gizlilik modu ile beraber görüntüleme geçmişinizi kaydetmeden uygulama içerisinde gezinebilirsiniz. Ayrıca desteklenen uygulama dilleri arasında da geçiş yapmak yeni sürüm ile mümkün. Windows Zaman Çizelgesi için eklenen yeni destek ile beraber izlediğiniz videoları Zaman Çizelgesinde görebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Eğer yeni myTube 3.3'ü hemen bilgisayarınızda, telefonunuzda veya Xbox konsolunuzda denemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

myTube'u ₺2,75'e Mağazadan edinin
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y

1 Yorum
  1. yusufask
    yusufask
    8 Ağustos 2018 08:40
    Zamanında bedavaya sunulmuştu bir kereliğine almıştım. İyikide almışım halada kullanıyorum. Özellikle de Windows telefonumda. Fluent Desing tasarımınada sahip gayet şık bir uygulama. Keşke Microsoft, mobile çalışanlarını böyle uygulamaları yapan ve şirketin windows mobile dan vazgeçmesine rağmen yine de güncelleme veren kişilerle çalışsaydı. Her şey daha farklı olurdu. :)