» » Microsoft Haber, iOS ve Android için yayınlandı
12:26 Perşembe 2 1 682
21-06-2018, 12:26
Şirket 1 682 2

Microsoft Haber, iOS ve Android için yayınlandı

Microsoft bugün, Microsoft Haber adlı uygulamasını iOS ve Android cihazlar için kullanıma sundu. Microsoft'un yenilenen haber platformu, eskiden yayında olan MSN Haber uygulamasının yenilenmiş bir deneyimini sunuyor.
Microsoft, bir süredir bu yeni uygulamayı test kullanıcıları arasında deniyordu. Ancak bugün itibariyle tüm iOS ve Android kullanıcıları kendi platformlarındaki mağazalardan bu uygulamayı ücretsiz olarak edinebilirler.İnternette ve Windows 10'da bulunan MSN Haber uygulaması mevcut ismiyle kullanılmaya devam edecek ancak iOS ve Android'de bu hizmetler artık Microsoft Haber adıyla yayınlarını sürdürecekler.

Uygulamalar içerisinden ilgi alanlarınıza göre haberleri kişiselleştirebilir ve bildirim alabilirsiniz. Microsoft, tüm içerikleri size sunmak yerine kaynakları tarayarak yalnızca önemli ve ihtiyacınız olan içerikleri size sunmaya çalan bir yapay zeka ile beraber yeni bir deyim sunmayı planlıyor. Dünya çapında 800'den fazla editörden oluşan ekip her gün en çok okunan haberleri derleyerek sizlere içerik sunacak.

Android için Microsoft Haber'i ücretsiz edinin

iOS için Microsoft Haber'i ücretsiz edinin
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Hatırlatma
MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y

2 Yorum
 1. Metin BULUT
  Metin BULUT
  22 Haziran 2018 20:42
  Bence Microsoft Haber ismi olmamış... MSN de MicroSoft Network demek diye biliyorum ama en azından kurumsal olurdu. bak bizim PC lerde MSN Haber, Finans vs diye gidiyor ve hergün PC de kullandığım uygulamalar. bence adı acil değişmeli diye düşünüyorum ama Microsoft'un kesin bir alt düşüncesi vardır yadaaa yoktur :D sitede emoji koyamadım bu arada admin… çıkıyordu sanki ama gülmeyi göremedim...
  1. Tolga Altaş
   Tolga Altaş
   22 Haziran 2018 21:28
   Önceden metin editörümüz bulunuyordu ancak istatistiklere baktığımızda kullanım oranının düşük olduğunu gördüğümüz için kaldırdık. Haberlerden vakit bulduğumuz bir süre içerisinde ifadelerinizi otomatik olarak emojiye dönüştüren bir çalışmayı hayata geçiririz. :)