» » OneDrive'a yakında dosya geri yükleme özelliği geliyor
10:21 Çarşamba 0 1 966
17-01-2018, 10:21
Şirket 1 966 0

OneDrive'a yakında dosya geri yükleme özelliği geliyor

Microsoft'un yakında OneDrive'a kullanışlı yeni bir özellik sunacağı belirtiliyor. Yapılan sızıntılarda yeni özelliğin, silinen dosyaları geri getirmek üzerine olduğu bildiriliyor.
İş için OneDrive üst düzey müdürü Stephen L. Rose'un, Ryan Schouten tarafından paylaşılan bir Tweet'te yaptığı sunumda bu özellik yer alıyor. 13 Ocak'ta paylaşılan bu Tweette önümüzdeki haftalarda silinen dosyayı geri getirme özelliğinin OneDrive'da yer alacağı bilgisi de verilmiş.OneDrive, PDF ve CAD dosyalarındaki fotoğrafları, videoları ve yapılan tüm değişiklikleri kolayca görebilmenizi sağlayan pek çok öne çıkan özelliğe sahip. Şimdi bu özelliklerin arasına silinmiş dosyayı geri getirme de geliyor. Eğer dosyanızı yanlışlıkla sildiyseniz veya kötü amaçlı yazılımlar sonucu silindiyse artık kolayca geri getirebilirsiniz.

Yeni servisin ne zaman kullanıma açılacağına dair net bir bilgi yer almıyor. Ayrıca özelliğin yalnızca İş için OneDrive için mi yoksa tüm OneDrive kullanıcıları için mi geçerli olacağı da belli değil.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Hatırlatma
MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y