» » Microsoft'un gizli seyahat uygulaması Outings yayınlandı
12:34 Cumartesi 0 717
9-12-2017, 12:34
Şirket 717 0

Microsoft'un gizli seyahat uygulaması Outings yayınlandı

Microsoft'un Bing ekibi, kullanıcıları her zaman hayal ettikleri yerleri ziyarete teşvik etmek için tasarlanan ve mümkün olduğunca sorunsuz bir deneyim kazandıran yeni bir iOS ve Android uygulaması üzerinde uzunca bir süredir çalışmaktaydı.

Outings olarak adlandırılan bu yeni uygulama, açık hava alanları gezileri, tarihi mekanlar, çocuk dostu etkinlikler, güzel manzara noktaları veya gizli alanlar gibi çeşitli kategorilerde birinci sınıf seyahat bloglarındaki güzel yerler hakkında yazılmış blogları içeriyor.


Uygulama kişiselleştirilmiş öneriler sunarak kullanıcıların deneyimlerini başkaları ile paylaşabilmesini ve liste oluşturmasını sağlayabiliyor. RoadTrippers.com, The Outdoor Project ve The Outbound gibi dış kaynaklardan da yararlanabilmek mümkün.

Web sitesi daha önceden yalnızca Azure bağlantısı içeriyordu ancak Google Play Store'da uygulama şu anda indirilebilir olarak gözüküyor. Ne yazık ki uygulama şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletlerinde indirilebilir durumda ve uluslar arası başka bir bölge için indirilemiyor.

Uygulamaya ait ekran görüntüleri:Eğer desteklenen bölgeler arasında yer alıyorsanız uygulamayı iOS cihazınız için buradan, Android cihazınız için ise buradan ücretsiz edinebilirsiniz.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y