» » Microsoft, Silikon Vadisi Kampüsünün yeni halini yayınladı
13:39 Perşembe 0 1 921
7-12-2017, 13:39

Microsoft, Silikon Vadisi Kampüsünün yeni halini yayınladı

Microsoft geçtiğimiz hafta, Washington'daki merkezinde önemli bir yenileme çalışmasının yapılacağını açıkladı. Proje, 12 mevcut binanın tamamen yıkılması ve 18 yeni binanın inşasının yanı sıra koşu alanları, yürüyüş parkurları, açık alanlar ve spor tesislerinden oluşmakta. Bugün Microsoft, bir başka ofis projesini daha açıkladı. San Francisco Körfezi bölgesindeki Silikon Vadisi Kampüsünün de yenileme çalışmaları başladı. Bu projenin 2019'un Aralık ayında tamamlanması bekleniyor.


Proje ile beraber yeni Silikon Vadisi yerleşkesi tamamen doğa ile iç içe, spor alanlarına sahip, doğal ışık ile beslenen ve çalışanların yaratıcılığı ile birlikte verimliliğini de en üst düzeye çıkartacak bir yapıya bürünüyor olacak. 

Microsoft, bu ofisin en akıllı ve doğa ile en çok iç içe olan ofis olacağının da altını çizdi.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Hatırlatma
MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y