» » Yeni sızıntılar Andromeda'nın telefon görüşmesi yapabileceğini gösteriyor
13:28 Cuma 0 1 714
2-02-2018, 13:28
Mobile 1 714 0

Yeni sızıntılar Andromeda'nın telefon görüşmesi yapabileceğini gösteriyor

Microsoft'un Andromeda projesi artık bizim için çok fazla şey anlam ediyor. Firmanın katlanabilir mobil cihazı hakkında son zamanlarda oldukça fazla bilgi ortaya çıkıyor. Yeni gelen sızıntıya bakacak olursak cihazı yakında piyasa görmemiz oldukça muhtemel.


Sızıntı, Windows 10 Redstone 4'ün Windows Insiderlar için yayınlanan son sürümünde ortaya çıktı. Composable Shell olarak adlandırılan uyarlanabilir kabuk sızıntılarında ortaya çıkan bu yeni bilgiye göre Andromeda cihazlar telefon görüşmesi yapabilecekler.Walking Cat aynı zamnada Andromeda'nın katlanabilir cihaz kategorisi veya çift ekranlı cihaz kategorisi olarak Microsoft tarafından yeni bir cihaz kategorisinde konumlandırılacağını de belirtti. Bu da demek oluyor ki Andromeda'yı bir akıllı telefon cihazı olarak sınıflandırmayacağız.Andromeda'nın bu yıl sonunda Redstone 5'in yayınlanması ile beraber raflardaki yerini alması bekleniyor. Peki siz Microsoft'un katlanabilir yeni telefonumsu bilgisayarı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum EkleGüvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y