» » Çin'den tamamlanmamış olan Hapanero kod adlı Windows telefonuna ait resimler sızdı
14:16 Pazar 0 803
4-06-2017, 14:16
Mobile 803 0

Çin'den tamamlanmamış olan Hapanero kod adlı Windows telefonuna ait resimler sızdı

Windows Phone dünyasında yolun sonuna gelindiği düşünülen şu günlerde, Windows hayranları tarafından ortaya çıkartılan tamamlanmamış cihazların fotoğrafları sızmaya devam ediyor.
Bu hafta içerisinde Lumia 960'a ait bazı resimlerin sızması ardından bugün BUILD 2015 yılında konferansta kullanılmak için demo cihazı olarak hazırlanan Hapanero'nun da sızıntısı geldi.

Bu cihazın iki sürümü bulunmakta; birisi 1080p, diğeri ise 1440p çözünürlüğe sahip. Cihaz gücünü Snapdragon 810'dan alıyor ve 4GB RAM'e sahip. microSD kart girişi ile depolama alanı arttırılabilen bu prototipin dahili depolama alanı ise 32GB. 20MP'lik Pureview kameraya sahip olan cihazda üçlü LED Flash bulunmakta. Pil olarak ise 1750mAh ve 2000mAh seçeneği mevcut. Prototip olan cihazda aynı zamanda çift SIM desteği de bulunmakta.Microsoft'un mobil stratejisi henüz net olarak ortaya konulmuş değil, firma bir yandan mobil pazarda bulunacağını ima etse de yazılım ve donanım konusunda oldukça sessizler. Son zamanlar Windows Mobile'ın yeni bir sürümünün yeni bir donanımla test edildiğine dair haberler de çıkmış durumda. Cihaza ve işletim sisteminin yeni haline ait ise henüz bir sızıntı bulunmuyor. Dileriz ki Microsoft yakın zamanda mobil pazarda yeniden aktif olarak rol alır.
Hakkında: MSFThaber kıdemli teknoloji editörü. Türkiye'nin ilk ve tek Windows'a odaklanmış YouTube kanalı Pencereler'in kurucusu. Windows, Xbox ve diğer Microsoft donanımları da dahil olmak üzere Microsoft'un haberlerine, incelemelerine, editöryal makalelerine ve daha fazlasına odaklanıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız


Güvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y