» » » Faaliyetlerin durdurulmasına dair söyleminiz hakkında

Faaliyetlerin durdurulmasına dair söyleminiz hakkında

MSC
MSC
21-01-2019, 21:32
15 Aralık 2018 tarihinde atmış olunan tweette faaliyetlerin durdurulduğunu ve 2020 Ocak ayına kadar siteye erişimin devam edileceği söylenmişti. Şimdi ise forum açıldığını görmekteyim. Ölü taklidi mi yapılıyor :) yoksa kaldığımız yerden devam edelim mi diye yorumlayalım bu durumu. Faaliyetlerin devam edileceğine dair de bir habere veya tweete denk gelmedim. Ayrıca karşılaşılan hata olarak bildireceğim şey ise; bu mesajı tekrardan yazmak zorunda kalmam. Nedeni ise güvenlik koduna yanlış yazmamdan dolayı yazdıklarımın gitmesi. Bir mesajı tekrardan yazarken aynı nitelikte ve etkinlikte de yazmak da zor olmakta. Bulutsuzluk özleminde seslendirdiği şarkıdaki gibi; Sözlerimi geri alamam Yazdığımı yeniden yazamam, Çaldığımı baştan çalamam, Bir daha geri dönemem Sağlıcakla kalın :)
  1. Tolga Altaş
    Tolga Altaş
    21 Ocak 2019 22:41
    Merhaba MSC,
    Faaliyetlerimizi durdurmadan kastımız "sürekli yayın" idi, Sürekli yayın gerçekleştirmiyoruz şu anda, yalnızca önemli gördüğümüz gelişmeleri paylaşıyoruz. Geçtiğimiz aylarda zaten herhangi bir içerik paylaşımında bulunmadık, bunun temel sebebi MSFThaber'in karşısında bir muhatap bulamaması ve benim master programım yüzünden yeterince vakit ayıramamam. Bu ikisi birleştiği zaman ise siteye ayıracak hem vaktim kalmıyor hem de ilgim azalıyor. Şu anda master programıma ara verildiği için takipçilerin bir süredir mesaj atarak istedikleri haberleri ve yenilikleri gerçekleştirmeye çalışıyorum ki Microsoft ve Windows 10 topluluğu adına odaklanılmış bir platform gelecekte de varlığını sürdürebilsin. Özkan'ın ardından ben bu işi üstlendim, eğer Andromeda ile ilgili bir gelişme olmaz ise ben bıraktığımda başka birisi devralır. Ama benim isteğim elbette güzel bir topluluk oluşturmak burada. MSFThaber'in eşsiz içeriklere sahip olduğu bir gerçek ve bu içerikler MSFThaber kapanırsa bir daha kim tarafından hazırlanır bilemiyorum. Bir yandan bu içeriklerin silinmesine de gönlüm el vermediği için bir sene daha uzattım sitenin süresini. Yoksa şu anda site kapalı olacaktı. Duyuruda da belirtildiği gibi forum henüz beta aşamasında olduğu için hatalarla karşılamanız normal. Ancak sonradan gerçekleştirdiğiniz işlemlerde bir sorun gözükmüyor. Vakit ayırıp başlık oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Görüşmek üzere.

Ekleme: Güvenlik kodu sistemini reCAPTCHA ile değiştirdik, bir sonraki makale veya yorum eklemenizde bir sorunla karşılaşmayacağınızı umuyoruz. Tekrar geribildirimleriniz için teşekkürler.

Yorum Ekle

Güvenlik kodlarından sıkıldınız mı?
Güvenlik kodlarını biz de sevmiyoruz ancak botlardan korunmamız için ihtiyacımız var. Fakat kurtulmanız çok kolay, yalnızca bir dakikanızı ayırarak ücretsiz bir hesap oluşturabileceğinizi unutmayın. Şimdi ücretsiz bir hesap oluşturun ve bir daha güvenlik kodları ile muhatap olmayın. MSFThaber'e üye olarak yorumlarınıza gelen cevapları takip edebilir ve diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için buraya tıklayın ya da sosyal ağları kullanarak giriş yapın: Y